osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
O firmie

Firma Handlowo-Usługowa „ELIKA” na rynku handlu i usług istnieje już od 1992 roku.
Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wykonawstwie usług budowlanych, robót wykończeniowych, instalacji elektrycznych, instalacji zabezpieczających, teletechnicznych, instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz produkcji i montażu stolarki aluminiowej i drzwi przeciwpożarowych.

Stosowane przez nas rozwiązania w zakresie handlu i usług, ściśle korespondują z najnowszymi, uznanymi w świecie kierunkami obsługi klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że od samego początku istnienia głównym celem działania Spółki jest utrzymanie wysokiej jakości produktów i świadczonych usług.

Od chwili swego powstania F.H.U. „ELIKA” intensywnie się rozwija, rozbudowując swój potencjał rzeczowy i ludzki. Kadra firmy, licząca obecnie ok. 50 pracowników jest stosunkowo młoda i jednocześnie dobrze wykształcona. Są to specjaliści posiadający wysokie kwalifikacje oraz fachową wiedzę techniczną nabytą w kraju jak i za granicą.
Dla utrzymania efektywnego działania nawiązującego do poziomu europejskiego, firma inwestuje w szkolenia swoich pracowników, które prowadzone są zarówno wewnątrz firmy przez wysokiej klasy krajowych i zagranicznych specjalistów, jak również poza granicami kraju.

Nasza kadra techniczna to ludzie młodzi, dobrze wykształceni, zaangażowani w swoją pracę, dysponujący już dużym doświadczeniem. Dotyczy to w równej mierze nadzoru technicznego i koordynacji budów, jak i kadry inżynieryjnej przygotowania produkcji.
Również zatrudnieni w Firmie „ELIKA” pracownicy fizyczni odznaczają się wysokimi kwalifikacjami i kilkuletnim stażem pracy w naGazeleszej firmie.


  • Certyfikaty

 
Iso  rozwazna    
         

Na skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony