osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
aktualności
2009-02-16 Zmiany cenników w marcu

Wczesna wiosna jest czasem korekt w cennikach bazowych różnych producentów. Również w tym roku dojdzie do pewnych zmian. Już od lutego obowiązuje nowy cennik na produkty Hager, Polo, Tehalit a szykują się kolejne korekty.
Od 2 marca br. zmianie ulega cennik bazowy oferty Legrand Polska. Wkrótce w dziale pliki pojawi się nowy cennik, który zacznie obowiązywać w marcu. Generalnie wzrosty cen będą rzędu kilku procent.

Z dniem 1 marca 2009r. cennik produktów Ełktrim oraz Bitner również ulegnie zmianie. Zmiana ta ma na celu dostosowanie poziomu cen niektórych produktów do obecnej sytuacji cenowej na rynku kablowym w Polsce. Spowodowana jest wzrostem cen miedzi oraz rosnącym niekorzystnym kursem walut, a także zdecydowanym wzrostem cen energii.

Firmy oświetleniowe Kanlux oraz Kobi tłumaczą zmianę swoich cenników w marcu silnym obniżeniem wartości złotówki w stosunku do dolara i euro.

W związku z tym prosimy o odpowiednie zaplanowanie zakupów i złożenie zamówienia najpóźniej do 27 lutego tak, aby móc dokonać zakupów jeszcze w starych, niższych cenach.

Szczegółowe informacje w naszym dziale handlowym.

archiwum


Na skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony